728 x 90
728 x 90

Podaruj grę najmłodszym

Podaruj grę najmłodszym

Chorzowska Strefa Wolontariatu organizuje świąteczną zbiórkę dla małych pacjentów oraz podopiecznych domów pomocy społecznej. Do 16 grudnia można przynosić gry planszowe i edukacyjne do Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Wolności 101.

Tym razem zbierane są gry planszowe i edukacyjne przeznaczone dla osób w różnym wieku. Te dla młodszych odbiorców trafią na dziecięce oddziały Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie, a te dla starszych znajdą się na wyposażeniu domów pomocy społecznej „Nadzieja” oraz „Republika”. Wszystkie zgromadzone w trakcie zbiórki gry zostaną wręczone w formie prezentów świątecznych.

Chorzowska Strefa Wolontariatu działa od 2013 roku, zrzeszając osoby w każdym wieku, choć jej trzon stanowią seniorzy. Poza organizowaniem zbiórek charytatywnych, wolontariusze regularnie odwiedzają pacjentów szpitali i pensjonariuszy domów opieki, angażują się w organizację akcji dobroczynnych i dbają o miejską zieleń.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

[the_ad_placement id="kod-reklamy-google-adsense"]
[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=PLgRgH4X9rgmaZL7TJlJeuisy5sPKoPmOX&width=300&height=300[/embedyt]

Najnowsze wiadomości