728 x 90
728 x 90

Działa charytatywnie w Afryce. Opowie o swoich doświadczeniach w #Wolce

Działa charytatywnie w Afryce. Opowie o swoich doświadczeniach w #Wolce

Już w czwartek 6 sierpnia odbędzie się pierwsze spotkanie po przerwie w strefie dla młodych #Wolka. O swoich działaniach pomocowych, sytuacji kobiet w Afryce i wielu innych wątkach opowie Maja Kotala, aktywistka i blogerka pochodząca z Chorzowa.

Spotkanie odbędzie się 6 sierpnia o godzinie 18:00 w strefie młodych #Wolka przy ul. Wolności 3. O tym kim jest Maja Kotala, gość jutrzejszego spotkania, szerzej opowiadaliśmy tutaj.

– Żyjemy w czasach, w których zapominamy, że nie wszyscy mają takie możliwości jak my. Zwłaszcza na kontynencie afrykańskim. Opowiem o tym jak można wspierać tamtejszą społeczność. Oprócz tego tematycznie poruszymy też pozycję kobiet, taboo i stereotypy o Ugandzie i Kenii, w które nie warto wierzyć – zapowiada Maja Kotala.

Na spotkaniu będą obowiązywać wszelkie zasady bezpieczeństwa: liczba miejsc będzie ograniczona, a pomiędzy miejscami siedzącymi zachowany będzie dystans (jeśli nie będzie to możliwe obowiązkowe będzie noszenie maseczki).

– Zachęcamy do noszenia maseczki nawet w przypadku zachowania odległości. Kilka miejsc siedzących przygotujemy na chodniku przed lokalem. Dostępny będzie płyn do dezynfekcji rąk – informują organizatorzy.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

[the_ad_placement id="kod-reklamy-google-adsense"]
[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=PLgRgH4X9rgmaZL7TJlJeuisy5sPKoPmOX&width=300&height=300[/embedyt]

Najnowsze wiadomości