728 x 90
728 x 90

Plenerowy koncert Rozrywki na rynku

Plenerowy koncert Rozrywki na rynku

Piosenki musicalowe, muzyka francuska i utwory z lat 20 i 30 XX wieku – Teatr Rozrywki zaprasza na koncert plenerowy „Rozrywka w mieście” na nowym rynku w Chorzowie. Impreza odbędzie się we wtorek 23 września od godziny 18:00.

– Stęsknieni za publicznością, po kilkumiesięcznej przerwie wracamy do Was z nową energią! We wrześniu rozpoczęliśmy nowy sezon artystyczny 2020/2021, w którym nie zabraknie ulubionych musicali i premierowych tytułów. Będzie jeszcze bardziej muzycznie i rozrywkowo. Ale to dla nas za mało! Chcemy być z Wami także poza teatrem, dlatego wspólnie z miastem Chorzów przygotowaliśmy wyjątkowy koncert plenerowy – zapowiada Teatr Rozrywki.

W koncercie udział wezmą aktorki i aktorzy znani chorzowskiej publice: Wioletta Białk, Joanna Możdżan, Karolina Sypniewska, Marta Tadla, Piotr Brodziński, Rafał Talarczyk i Tomasz Wojtan. Na rynku pojawi się również zespół muzyczny Teatru Rozrywki w składzie: Ewa Zug, Kamil Kułach, Jędrzej Łaciak i Bartosz Plewka.

Kierownictwo muzyczne nad wydarzeniem objęła Ewa Zug. Wstęp wolny.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

[the_ad_placement id="kod-reklamy-google-adsense"]
[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=PLgRgH4X9rgmaZL7TJlJeuisy5sPKoPmOX&width=300&height=300[/embedyt]

Najnowsze wiadomości