728 x 90
728 x 90

Brutalnie pobił młodą dziewczynę. Czeka na wyrok

Brutalnie pobił młodą dziewczynę. Czeka na wyrok

Kryminalni z chorzowskiej komendy ustalili sprawcę brutalnego napadu na młodą chorzowiankę, do którego doszło ponad 2 lata temu. Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie. Usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W czerwcu 2018 r. na estakadzie, do 20-letniej wówczas chorzowianki, podbiegł młody mężczyzna i kilkukrotnie uderzył ją szklaną butelką w głowę, powodując szereg ran ciętych, a następnie zabrał jej torebkę i uciekł. Sprawą zajęli się śledczy z chorzowskiej komendy. Zarówno na miejscu zdarzenia, jak i w późniejszym śledztwie, policjanci gromadzili materiał dowodowy. Drobiazgowa analiza oraz wykonane badania zabezpieczonych śladów pozwoliły na jednoznaczne wytypowanie sprawcy tego brutalnego napadu. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej.

W czwartek 8 września w Prokuraturze Rejonowej w Chorzowie usłyszał on zarzuty. Za to przestępstwo grozi mu nawet 12-letni pobyt w więzieniu.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

[the_ad_placement id="kod-reklamy-google-adsense"]
[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=PLgRgH4X9rgmaZL7TJlJeuisy5sPKoPmOX&width=300&height=300[/embedyt]

Najnowsze wiadomości