728 x 90
728 x 90
 • HOME

  Znany raper nakręcił w Chorzowie... musical

  Dziś w nocy premierę miał pierwszy odcinek bezprecedensowego projektu muzycznego, promujący najnowszą płytę legendarnego rapera O.S.T.R'a pt. "Gniew". Jest to odcinkowy musical łączący w sobie opowieść fabularną z muzyką.

 • HOME

  Rocznica katastrofy w MTK

  Mija 14 lat od zawalenia się dachu Międzynarodowych Targów Katowickich w Chorzowie, tragedii, która wstrząsnęła całym krajem. Rodziny ofiar katastrofy po długim procesie otrzymały ponad 15 milionów złotych odszkodowania i zadośćuczynienia.

 • HOME

  "Scena pod schodami" czeka na pomysły

  Przestrzeń w podpiwniczeniu Chorzowskiego Centrum Kultury, w której dawniej działały Kultura i Dziekanat, zyska nowe życie. Wczoraj nastąpiła uroczysta inauguracja "Sceny pod schodami".

 • HOME

  Kapsuła pamięci wmurowana w rocznicę wyzwolenia KL Auschwitz

  Na skwerze znajdującym się u zbiegu ulic Jubileuszowej i Stefana Batorego w maju zostanie odsłonięty pomnik upamiętniający ofiary, które zginęły w obozach zagłady. Nim to nastąpi, w fundamenty pomnika została dziś włożona kapsuła z ziemią z różnych obozów.

Najnowsze video z Chorzowa

Najnowsze wiadomości z Chorzowa

Sport w Chorzowie

Kultura w Chorzowie

112

 • Uwaga na domokrążców

  Uwaga na domokrążców

  W ostatnich dniach pojawiła się informacja o domokrążcach, działających w Chorzowie Batorym. Udając pracowników spółdzielni mieszkaniowej okradły jednego z mieszkańców. Sprawą zajmuje się już policja.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Nowa metoda oszustów

  Nowa metoda oszustów

  Przestępcy nie próżnują. W ostatnim czasie podszywają się pod firmy kurierskie i wysyłają SMS-y z linkiem do strony, na której należy dokonać rzekomej dopłaty do przesyłki i tym samym umożliwić im wyłudzenie środków z konta bankowego.

  CZYTAJ WIĘCEJ

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia w Chorzowie

Zobacz wersję papierową

Najnowsze z Instagrama