Reklama:


Ruch szuka prezesa. Jakie trzeba spełnić wymogi?

Ruch szuka prezesa. Jakie trzeba spełnić wymogi?
Na zdjęciu: fragment spotkania Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz w II lidzeFot. Marcin Bulanda

Jan Chrapek, prezes Ruchu Chorzów, niedawno oddał się do dyspozycji zarządu. Rada Nadzorcza rozpisała konkurs i poszukuje nowego sternika spółki.

W piątek na stronie czternastokrotnych mistrzów Polski pojawił się komunikat Rady Nadzorczej spółki Ruch Chorzów SA.

„Rada Nadzorcza Ruchu Chorzów SA informuje, że do dnia 19 czerwca przyjmowane będą aplikacje na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki” – czytamy. Z treści komunikatu wynika, że zgłosić się może każdy, kto spełni kilka wymogów. Oto one.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie cv, listu motywacyjnego, koncepcji pracy na stanowisku Prezesa Zarządu oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. Dokumenty należy kierować na adres: ruch@ruchchorzow.com.pl do dnia 19 czerwca 2019 r. włącznie.

Przypomnijmy, że 4 czerwca do dyspozycji zarządu oddał się Jan Chrapek, prezes „Niebieskich”. Zasiada on we władzach Ruchu od października 2017 r. Najpierw był wiceprezesem (zastąpił Michała Dubiela), zaś od czerwca 2018 r. (po rezygnacji Janusza Patermana) prezesem.

Chrapek to jeden z trzech działaczy (obok wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Janusza Patermana i dyrektora sportowego Marka Mandli), którego ustąpienia domagali się kibice „Niebieskich”. W maju przedstawili oni Radzie Nadzorczej listę 13 postulatów. Paterman i Mandla złożyli rezygnację z pełnionych funkcji.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości