Ruch szuka zawodników poprzez… casting!

Ruch szuka zawodników poprzez… casting!
Ze składu, który występował w II lidze, pozostaną zapewne nieliczni. Klub szuka kandydatów do gry na Cichej. Także poprzez castingFot. Marcin Bulanda

Jeśli jesteś zawodnikiem i marzysz o grze w koszulce z „eRką”, masz szansę przekonać do siebie trenera Łukasza Beretę.

Kilka dni temu „Niebiescy” przedstawili nowego trenera. Karola Michalskiego zastąpił Łukasz Bereta. Zadaniem 28-latka będzie zbudowanie zespołu, który powalczy w rozgrywkach III ligi o jak najlepszy wynik.

– Musimy obracać się w pewnych realiach finansowych, dlatego będziemy wyszukiwać wyróżniających się piłkarzy w III, IV lidze, dla których Ruch będzie – tak jak dla mnie – spełnieniem marzeń lub szansą na wybicie się – powiedział Bereta.

Jedną z metod na skompletowanie drużyny będzie… casting. Klub zamieścił ogłoszenie, w którym zaprasza piłkarzy do składania aplikacji.

„Wszystkich zawodników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pierwszej drużynie Ruchu Chorzów, zapraszamy do udziału w test-meczu, który zostanie zorganizowany w ostatnich dniach czerwca” – czytamy na oficjalnej stronie Ruchu.

Piłkarze, którzy są zainteresowani grą w koszulce z „eRką”, proszeni są o nadsyłanie zgłoszeń. Powinny one zawierać: imię, nazwisko, datę urodzenia, pozycję na boisku, wzrost, wagę, przebieg dotychczasowej kariery, aktualne zdjęcie i numer kontaktowy.

„Zgłoszenia zatytułowane „Test-mecz” prosimy przesyłać na adres test@ruchchorzow.com.pl do dnia 26 czerwca wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji” – informuje klub z Cichej.

Klub skontaktuje się z wybranymi kandydatami i przekaże im szczegóły dotyczące test-meczu.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa