Reklama:


Koniec szkoły w #wolka

Impreza na zakończenie roku szkolnego w #wolkafot. Marcin Śliwa

We wtorek na dzień oficjalnym przed rozdaniem świadectw Młodzieżowa Rada Miasta postanowiła uczcić zakończenie roku szkolnego. Zrobili to w nowym miejscu dla młodych: w #wolka przy ul. Wolności 3.

Impreza zaczęła się o godzinie 16.00, a na zgromadzonych uczestników czekały już kawa, chłodne napoje oraz pizza. DJ Seraph starał się rozruszać młodzież grając taneczną muzykę elektroniczną, jednak gości bardziej przyciągnęła strefa wypoczynkowa przed lokalem z pufami i piłkarzykami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się spersonalizowane nalepki, tworzone przez Kaję, Maję i Olę, które po chwili zaczęły zdobić torby i buty uczestników. Spotkaniu towarzyszyła wesoła atmosfera, a do wspólnej zabawy dołączyli goście – polska młodzież z Białorusi przebywająca w Chorzowie w ramach projektu „Lato z Polską”. Chwilę po godzinie 18.00 wnętrze lokalu wypełniło się ludźmi, a koncert zagrał zespół Blue Latern, którego członkami są uczniowie chorzowskich szkół.

Wakacje nie oznaczają przerwy w działalności #wolki. Na okres letni zaplanowane jest sporo zajęć, warsztatów i animacji, o których szerzej będziemy informować wkrótce.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości