Chorzów powalczy o tytuł rowerowej stolicy Polski

Chorzów powalczy o tytuł rowerowej stolicy Polski

We wrześniu mieszkańcy 18 miast, w tym chorzowianie, zaczną rywalizować o miano „Rowerowej Stolicy Polski”.

We wrześniu rusza 1. Edycja Rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski”. Wszyscy miłośnicy dwóch kółek wybiorą miasto, dla którego będą kręcić kilometry. Wystarczy tylko pobrać bezpłatną aplikację „Rowerowa Stolica Polski”, by wspólnie ze znajomymi i rodziną walczyć o tytuł najbardziej rowerowego miasta w Polsce. Do konkursu przystąpiły: Bydgoszcz, Biała Podlaska, Białystok, Chełm, Chorzów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jastrzębie Zdrój, Kielce, Koszalin, Leszno, Olsztyn, Przemyśl, Suwałki, Świętochłowice, Włocławek.

Zasady zabawy są proste. Pobieramy aplikację mobilną, wybieramy miasto, dla którego będziemy kręcić kilometry i korzystamy z przygotowanych opcji. Śledzimy rankingi, tworzymy grupy z przyjaciółmi, znajomymi z pracy i motywujemy się do wspólnej zabawy. W ramach aplikacji możemy śledzić swoje treningi – przebyty dystans, czas, spalone kalorie, trasy, a zadowalające efekty publikować na portalach społecznościowych. Za realizację zadań pojawiających się w aplikacji użytkownicy otrzymają dodatkowe punkty, które wymienią na zniżki i nagrody u partnerów akcji.

Nikt nie stoi na straconej pozycji – ilość przejechanych kilometrów będzie dzielona przez liczbę mieszkańców. Puchar trafi do najaktywniejszych, a nie największych! Miasto, które wygra rywalizację otrzyma przechodni „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”. W przypadku wygranej trzy razy z rzędu, Puchar zostanie na stałe w posiadaniu zwycięskiego miasta.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości