Reklama:


W poszukiwaniu dawnego blasku. Piłkarska gra terenowa

W poszukiwaniu dawnego blasku. Piłkarska gra terenowa
Uczestnicy będą szukali miejsc ważnych dla piłkarskiej historii miastaFot.: M. Śliwa

We wtorek 9 lipca o godzinie 18:00 rozpocznie się Miejska Gra Terenowa – Śladami Chorzowskich Piłkarzy. Wszyscy zainteresowani muszą się spieszyć – jutro ostatni dzień zapisów.

Jak przekonują organizatorzy gra terenowa da możliwość aktywnego spędzenia czasu w mieście z piłkarską historią Chorzowa w tle. Gra będzie oparta o miejsca szczególnie ważne dla chorzowskiego Ruchu. Uczestnicy poznają ciekawostki dotyczące powstania klubu, jego historii i czołowych piłkarzy. Nie zabraknie adrenaliny, sportowej rywalizacji i kilku kropel potu.

Uczestnicy o godzinie 18:00 spotkają się w Chorzowskim Centrum Kultury, by stamtąd ruszyć na miasto w poszukiwaniu rozwiązania zagadek. Na trasie znajdują się punkty kontrolne, które obejmują ważne miejsca dla piłkarskiej historii Chorzowa. Gracze znajdą tam misje, które trzeba będzie wykonać. Na drużyny będą czekać różne zadania sportowe, logiczne, wymagające integracji oraz kreatywności i sprytu. Punkty kontrolne będzie trzeba odnaleźć samodzielnie, posługując się mapą i wskazówkami. Trasę będzie można pokonać pieszo lub rowerami. Meta znajduje się w kawiarni #wolka przy ul. Wolności 3. Na zwycięskie drużyny czekają nagrody.

Organizatorzy informują, że ilość miejsc jest ograniczona. Gra ma charakter zespołowy. Każdy zespół składa się z 2 osób. Limit uczestników to 60 osób (20 drużyn). Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lipca włącznie na podstawie karty zgłoszeniowej dostępnej tutaj. Regulamin imprezy przeczytać można w tym miejscu.

Dodatkowych informacji można zasięgnąć pod numerami tel.: 663 660 564 oraz (32) 34 97 872

Terenowa gra miejska jest częścią projektu „Szyjemy na miarę” Chorzów Miasto Mężczyzn.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa