Pawilon C. Teraz tu zarejestrujesz auto

Pawilon C. Teraz tu zarejestrujesz auto
Front deskFot.: Urząd Miasta

Dziś w pawilonie C na nowym rynku działalność rozpoczął zapowiadany front desk Urzędu Miasta. Będzie w nim można zarejestrować samochód.

Przed pawilonem znajduje się komputer z dostępem do Biuletynu Informacji Publicznej, dzięki czemu łatwo będzie można pozyskać ważne informacje. W nowym biurze są dwa stanowiska obsługujące mieszkańców. Lokal jest klimatyzowany i wyposażony w fotele, co umili ewentualny czas oczekiwania. W pawilonie C opłat dokonywać można tylko kartą. Odbiór gotowych tablic rejestracyjnych będzie tam możliwy po telefonicznym zgłoszeniu takiej potrzeby w Wydziale Komunikacji.

Ponieważ legalizacja nowych pojazdów jest najczęstszą sprawą, z jaką mieszkańcy przychodzą do Ratusza, front desk Urzędu Miasta na chwilę obecną będzie zajmował się wyłącznie tym tematem, aby usprawnić procedurę.

– Chcemy zaoszczędzić czasu mieszkańcom, którzy przychodzą do nas z jedną konkretną sprawą, w tym wypadku z potrzebą zarejestrowania pojazdu. Teraz będą to mogli zrobić szybko, w komfortowych warunkach – komentuje Kamil Nowak z biura prasowego UM

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości