Reklama:


Dni, których jeszcze nie znamy. Piosenki Grechuty na rynku

Dni, których jeszcze nie znamy. Piosenki Grechuty na rynku

Jutro kolejna odsłona One Man Act Festiwal organizowanego przez Chorzowskie Centrum Kultury. Piosenki Marka Grechuty zaśpiewa Kamil Franczak.

Autorem aranżacji przebojów Marka Grechuty jest Radosław Michalik (piano). Recital „Dni, których nie znamy – piosenki Marka Grechuty śpiewa Kamil Franczak” pod patronatem Muzeum Polskiej Piosenki, zagościł w 2014 roku w repertuarze Teatru Rozrywki w Chorzowie ciesząc się dużą popularnością. W 2018 roku dwa utwory pochodzące z tego recitalu Kamil Franczak zaprezentował podczas Grechuta Festival w Świnoujściu. Głosami jurorów składających się z najbliższego otoczenia Marka Grechuty, otrzymał nagrodę Grand Prix. W tym roku ponownie wystąpi w Świnoujściu oraz jesienią podczas Grechuta Festival w Krakowie.

W Chorzowie po raz kolejny będzie można usłyszeć aranżacje znanych piosenek o godzinie 18.00 na rynku. Wstęp wolny. Festiwal w ramach projektu ChCK pn. „Wolność w Kulturze” dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości