Jutro w Mam Talent piękne chorzowianki. Czy wejdą do półfinału?

Jutro w Mam Talent piękne chorzowianki. Czy wejdą do półfinału?
Magda Rajtor i Marta Śrutwafot. Paweł Mikołajczyk

Przez piętnaście lat trenowały akrobatykę sportową. Z sukcesami. Magda Rajtor i Marta Śrutwa to wielokrotne mistrzynie Polski. Swoje doświadczenie chcą wykorzystać na arenie artystycznej.

Magda Rajtor i Marta Śrutwa to wychowanki chorzowskiej Sokolni. Dziewczyny 15 lat trenowały akrobatykę sportową. Są pięciokrotnymi Mistrzyniami Polski seniorów w akrobatyce sportowej w konkurencjach dwójek i trójek kobiet. Przez co najmniej 10 lat były reprezentantkami kraju na arenach międzynarodowych. Uczestniczyły w wielu Mistrzostwach Świata i Europy. Zdobywały złote medale na turniejach międzynarodowych.

Teraz stworzyły duet o nazwie Duo Infinity. I w ten sposób chcą zawojować świat. Zaczynają od startu w Mam Talent. Wiosną brały udział w castingu. Emisja programu z ich udziałem w najbliższą sobotę (28 września), oczywiście w TVN.

Dziewczyny nie mogą zdradzać, co działo się na planie telewizyjnego show.

– Liczymy na to, że cały Chorzów w sobotę wieczorem będzie z nami – mówią dziewczyny.

Jak piszą w swoim bio „nadal rozwijają swój talent akrobatyczno-taneczny, prezentując swoje umiejętności w układach, w których oprócz piękna akrobatyki zawarty jest kunszt taneczny i doskonałe opanowanie własnego ciała. Pokazy te ozdabiają zjawiskowe kostiumy i doskonale dobrana muzyka”.

Niezwykłe umiejętności dziewczyn można zobaczyć w ich filmie promocyjnym:

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa