W trosce o zdrowie

W trosce o zdrowie

Szereg różnorodnych badań, porady lekarzy specjalistów, strefa zabaw dla najmłodszych i całej rodziny, a nawet… masaż. To wszystko będzie dostępne za darmo w ramach „Chorzowskiego Dnia Promocji Zdrowia”.

Kolejna już edycja „Chorzowskiego Dnia Zdrowia” odbędzie się w sobotę 12 października w godzinach od 10:00 do 14:00 w Hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy ul. Dąbrowskiego 113.

W programie badania profilaktyczne i porady specjalistów (m.in. lekarze, fizjoterapeuci, dietetycy, logopedzi, psycholodzy) stanowiska edukacyjne oraz pokazy aktywności ruchowej (m.in. zumba, nordic walking etc.), udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, czy prawidłowego szczotkowania zębów. Przez cały czas trwania wydarzenia będzie również dostępna strefa zabaw dla malucha. Dla uczestników gier i zabaw przewidziane są upominki.

Więcej informacji o programie, badaniach i wydarzeniach towarzyszących można znaleźć na plakacie zapowiadającym „Chorzowski Dzień Promocji Zdrowia”.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są również w Wydziale Zdrowia Urzędu Miasta pod numerem 32 416 52 38 wew. 437.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa