Reklama:


ChLF. Budoserwis pokazał siłę. 3:0 z mistrzem!

ChLF. Budoserwis pokazał siłę. 3:0 z mistrzem!

Oczywiście to dopiero trzecia kolejka i wiele jeszcze może się wydarzyć. Jednak po tak imponującym początku sezonu piłkarze Budoserwisu wyrastają na kandydata numer 1 do tytułu.

I LIGA: W dwóch poprzednich sezonach Budoserwis musiał uznać wyższość Irex Gazu w walce o mistrzostwo Chorzowa. Obie ekipy dzieliło niewiele, ale w decydujących momentach to Irex był bardziej regularny. Kto wie jednak, czy w tej edycji ChLF role się nie odwrócą. „Budo” rewelacyjnie bowiem rozpoczął rozgrywki.

Po trzech kolejkach zespół Witolda Wieczorka ma już „na rozkładzie” obu teoretycznie najgroźniejszych rywali. Pokonał najpierw brązowego medalistę poprzedniego sezonu Victorię Klimzowiec 3:1, a w minioną niedzielę rozprawił się także z Irex Gazem. Wygrana 3:0 z mistrzem musi robić wrażenie!

W tej kolejce z pierwszych zwycięstw w sezonie cieszyła się Riker-Silesia oraz Gemini Alpol. Niesamowity przebieg miało spotkanie Mateco z Danmarem. To była jedna wielka wymiana ciosów. Nie przypominamy sobie, kiedy w ChLF padł remis… 7:7.

3. kolejka
Riker-Silesia – Wspólnie dla Chorzowa 4:1

Malec 2, Kandziora, Kubara – Mordzak;
AC Hilda – Gemini Alpol 0:4
Gaszi 3, Grzebieniowski;
Irex Gaz – Budoserwis 0:3
Ł. Bidelski, Petrus, Stec;
Zotex-Thunder – Bryka 3:6
Rybarek 2, Molo – Filyp 2, Grudzień 2, Bielanik, Wąsik;
Mateco – Danmar Kuś 7:7
Tukaj 3, Brysz, Kasperek, Skorupa, Wolniewicz – Kacprzak 3, Skok 3, Pleszak;
Mecz Klimzowiec – Victoria Klimzowiec został przełożony.

Tabela: Budoserwis 9 pkt. (3 mecze), Irex Gaz 6 (3), Bryka 6 (3), Danmar Kuś 4 (3), Riker-Silesia 4 (3), Klimzowiec 3 (2), Victoria 3 (2), Zotex-Thunder 3 (3), Gemini Alpol 3 (3), Wspólnie 3 (3), AC Hilda 3 (3), Mateco 2 (3).

II LIGA: Prowadząca po dwóch kolejkach Contra doznała pierwszej porażki, ulegając Efektowi 2:6, który został nowym wiceliderem. Po raz trzeci komplet punktów wywalczył Autor Team, ale mecz z pozostającym bez zwycięstwa Wert Know-How wcale nie był dla niego spacerkiem.

Nowe zespoły w ChLF – K.S. Siekiera Piła i Tele-Nat&Milon – na razie przeżywają trudne chwile. Obie przegrały w dwucyfrowych rozmiarach (Siekiera Piła na drugi dzień doznała także porażki w meczu zaległym) i na razie zamykają tabelę. W następnej kolejce, 19 października, dojdzie do ich konfrontacji.

3. kolejka
Wert Know-How – Autor Team 4:5

Gąsior, Gawryszewski, Johna, Łaskawiec – Chwiendacz 2, Czopnik 2, Kordaczka;
Contra – Efekt Chorzów 2:6
Fleger, Swatek – Krawczyk 2, Pańta 2, Doroshchuk, Mzyk;
Stokson – WSD 3:6
Gołębiowski, Sadło, Stolecki – Banaszak 2, Pogoda, A. Sabalski, Ł. Sabalski, Skiba;
Kraken Pub – Tajfun 2:2
Lenert 2 – Możdżeń, Świerk;
Koreja.pl – Tele-Nat&Milon 14:4
Szaton 4, Kowalski 2, Malik 2, Stefan, Langer, Lichota, Szajek, Walus – Wiśniewski 3, Witkowski.
K.S. Siekiera Piła – Dam Pack Kalimex 2:12
Liksza 2 – Colik 5, Misterka 3, Oczko 2, Gajda, Niemiec.
Mecz zaległy
K.S. Siekiera Piła – Tajfun 1:6

Liksza – Czapura 2, Łojek, Możdżeń, Świerk, Szernich.

Tabela: Autor Team 9 pkt. (3 mecze), Efekt 6 (3), Contra 6 (3), Dampack 6 (3), Koreja.pl 6 (3), WSD 6 (3), Kraken Pub 5 (3), Tajfun 4 (3), Stokson 3 (3), Wert Know-How 1 (3), K.S. Siekiera Piła 0 (3), Tele-Nat&Milon 0 (3).

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości