Reklama:


Duo Infinity wspiera Clearex. W niedzielę zobacz pokaz akrobatek

Duo Infinity wspiera Clearex. W niedzielę zobacz pokaz akrobatek
Na zdjęciu: Magda Rajtor i Marta ŚrutwaFot. Paweł Mikołajczyk

W najbliższą niedzielę (13.10.) w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 – przy okazji meczu Cleareksu Chorzów z Gattą Zduńska Wola – wystąpi znany z programu Mam Talent duet akrobatyczny Duo Infinity.

Zapowiada się smakowite połączenie urody, wdzięku oraz sportowych emocji. Akrobatki Sokolni Chorzów Marta Śrutwa i Magda Rajtor to wielokrotne mistrzynie Polski oraz reprezentantki kraju na mistrzostwach Europy i świata. Tym razem zaprezentują pokaz łączący akrobatykę i taniec, który tak bardzo spodobał się telewidzom i jurorom programu Mam Talent.

W opinii wielu wygrana znajduje w zasięgu chorzowianek. Duet liczy na głosy osób ze Śląska, ale również wszystkich tych, którym podoba się to co robią.

Okazją do pokazu jest mecz Cleareksu Chorzów, który w najbliższą niedzielę o godz. 17.00 podejmie Gattę Zduńska Wola. Futsalowcy po środowym okazałym zwycięstwie nad liderem tabeli AZS UŚ Katowice 10:2 zapowiadają walkę o kolejne punkty. Drużyna z meczu na mecz gra coraz lepiej, o czym świadczą wyniki, ale również postawa na boisku.

Występ Duo Infinity to efekt współpracy Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie oraz Cleareksu Chorzów. Jej celem jest zwiększenie zainteresowania rozgrywkami Futsal Ekstraklasy wśród mieszkańców Chorzowa.

W trakcie meczu na kibiców czekać będą liczne niespodzianki. Liczymy, że efektowna gra piłkarzy oraz atrakcje w przerwach i wokół boiska zmienią mecze w prawdziwe sportowe święto z licznym udziałem publiczności.

Zobacz film promocyjny Duo Infinity

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości