Piątek z jazzem w Pavilonie A. Ostatnie wolne miejsca

Piątek z jazzem w Pavilonie A. Ostatnie wolne miejsca

Przed nami niezwykły wieczór płytowy z wydawnictwem winylowym AC Records w ramach Vinyl Festival.

Album jest efektem współpracy czołowych twórców sceny jazzowej- Krzesimira Dębskiego, Marcina Wądołowskiego, Piotra Lemańczyka oraz Adama Czerwińskiego. Niewątpliwym atutem płyty jest jej różnorodność gatunkowa oraz stylistyczna, dzięki której album stanowi unikatowe połączenie tradycyjnej kultury muzycznej ze współczesną wizją jazzu.

Materiał nagraniowy został zarejestrowany w grudniu 2018 roku w gdańskim Custom 34 Sudio przy wsparciu Piotra Łukaszewskiego. Z kolei mastering jest dziełem Seana Magee z kultowego Abbey Road Studios. Producentem albumu jest Adam Czerwiński. Wydawnictwo zostało nominowane do Best Audiophile Recording w ramach International Hifi Press.

Odsłuch płyt odbędzie się na unikatowym, topowym sprzęcie audio z lat 60 i 70 w Galeria Sztuki Muzycznej i Obrazu. Będzie mu towarzyszyło spotkanie z szefem i twórcą ekskluzywnego wydawnictwa Adamem Czerwińskim.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 25 października od 20:00 do 23:00. Organizatorzy zapowiadają specjalną ofertę płyty AC Records dla uczestników premiery. Udział w wydarzeniu jest darmowy, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Pozostało już tylko kilka wolnych miejsc, aby zapewnić sobie wejście należy zarejestrować się w wydarzeniu na facebook.com.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa