Reklama:


Spotkaj się z Anitą Włodarczyk na Stadionie Śląskim

Spotkaj się z Anitą Włodarczyk na Stadionie Śląskim
5 listopada Anita Włodarczyk ponownie odwiedzi Stadion ŚląskiFot. Marcin Bulanda

We wtorek, 5 listopada (godz. 18.00), na Stadionie Śląskim rozpocznie się spotkanie z Anitą Włodarczyk. Dwukrotna mistrzyni olimpijska odpowie na pytania kibiców, będzie także można wygrać jej koszulkę z autografem.

Anita Włodarczyk pełni funkcję ambasadora Stadionu Śląskiego i województwa śląskiego. Dlatego co jakiś czas można ją zobaczyć w „Kotle Czarownic”. W czerwcu wystartowała w Memoriale Janusza Kusocińskiego, później przyjeżdżała na Śląsk m.in. po to, by wylosować numery żużlowców przed finałową rundą Tauron SEC, a także dopingować uczestników Silesia Marathonu.

We wtorek, 5 listopada, najbardziej utytułowana młociarka świata – dwukrotna mistrzyni olimpijska i czterokrotna mistrzyni świata – zagości na Stadionie Śląskim ponownie.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00. Uczestnicy spotkania będą mogli zadać pytanie jednej z najlepszych lekkoatletek w historii polskiego sportu.

– Mistrzyni podzieli się ze wszystkimi zgromadzonymi ciekawostkami na temat świata sportu, a także opowie o konkurencji rzutu młotem. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – informują organizatorzy.

Będzie można powalczyć w konkursie o koszulkę z autografem Anity Włodarczyk. Oprócz mistrzyni w „Kotle Czarownic” pojawi się również jej trener Krzysztof Kaliszewski, który także jest ambasadorem Stadionu Śląskiego.

Wszyscy, którzy chcą spotkać się z naszą młociarką, proszeni się o przybycie do recepcji obiektu 5 listopada o godz. 18. Zgłoszenia grup (wraz z podaniem liczby chętnych) należy kierować na adres e-mail media@stadionslaski.pl.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości