Dołącz do świętowania w Dniu Niepodległości

Dołącz do świętowania w Dniu Niepodległości

Tegoroczna Chorzowska Biesiada Rocznicowa będzie już 23 edycją imprezy. W tym roku świętujemy 100 lat działalności kulturalnej w budynku MDK Batory oraz 80 lat przyłączenia Wielkich Hajduk do Chorzowa.

11 listopada na scenie w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 wystąpią artyści znani z poprzednich edycji, m.in.: Paweł Gołecki, Mirosław Szołtysek oraz Blue Party. Nie zabraknie również nowości. Po raz pierwszy na Chorzowskiej Biesiadzie Rocznicowej pojawią się Beata Mańkowska i Zespół Larmodzieje w składzie: Alina Łysikowska, Tomasz Ignalski, Mirosław Łysikowski, Paweł Łamik, Damian Jambor i Damian Bojar.

– Z tęsknoty za czasami, kiedy wspólnie śpiewało się piosenki które łączyły, a nie dzieliły kolejne pokolenia, kiedy wspólny śpiew był nieodłącznym elementem każdego rodzinnego spotkania – stworzyliśmy projekt Larmodzieje – tak mówią o sobie członkowie zespołu

Wejściówki za kwotę 50 zł (bez posiłku) oraz 60 zł (z posiłkiem), można nabywać w Centrum Rekreacji i Wdzięku, znajdującym się w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 21:00 oraz w sobotę od godz. 11:00-17:00. Bilety te można również kupić na stronie kup bilet oraz w sieciach EMPiK i Kolporter (wykaz punktów). Bilety w cenie 70 zł (przy stołach, z posiłkiem) dostępne są w Dziale Organizacji Imprez, znajdującym się również w budynku hali, przy ul. Dąbrowskiego 113 (pn – pt, godz. 08:00 – 14:00).

Dla wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w imprezie mamy konkurs. Do wygrania 5 podwójnych zaproszeń, szczegóły w poście zamieszczonym niżej.

Biesiada odbędzie się w poniedziałek 11 listopada od 16:00 do 21:00.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości