Rapowe spotkanie w szczytnym celu

Rapowe spotkanie w szczytnym celu

Nagrali piosenkę, stworzyli teledysk, a teraz zapraszają na charytatywną imprezę. Chorzowscy raperzy włączyli się w pomoc dla Artura Rutkowskiego, zawodnika UKS Ruch Chorzów walczącego z białaczką.

Pod koniec października miała miejsce premiera klipu „Rap Lokal Chorzów” promującego charytatywny koncert, który odbędzie się w piątek 8 listopada 2019 w Rock Cafe Leśniczówka. Klub i twórcy zgodzili się przeprowadzić imprezę za darmo, dlatego pieniądze ze sprzedaży biletów w całości są przeznaczone na cel charytatywny – pomoc Arturowi Rutkowskiemu. W przedsprzedaży bilet (opaska) kosztuje 10zł i dostępne są na aukcji Allegro. Bilet-cegiełkę w dniu koncertu będzie można zakupić za 20zł.

Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, a na scenie wystąpią: WU: Corny Luft, Esko Polo, DNCHP&ADOKA, Gacek & MCK Non Blask, Darco, Efide, Bikla Kieron, DPK, Bitbandyta, Khan i Samuela Szajkowska

Poniżej prezentujemy teledysk do utworu promującego charytatywny koncert

Takie same akcje odbywają się również w: Pabianicach, Końskich, Bełchatowie i Jarocinie. Każda z tych imprez ma swój odrębny cel charytatywny. Pomysłodawcą tej inicjatywy jest Raper z Pabianic Este.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa