Darmowa mammografia

Darmowa mammografia

LUX MED po raz kolejny zaprasza panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

W badaniu mogą wziąć udział Panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także: nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na panie 19 listopada w godzinach od 11.00 do 17.00 przy markecie Kaufland, ul. 3 Maja 185

Organizatorzy proszą o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na stronie internetowej. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Dla jak najwyższej skuteczności badania panie proszone są o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa