W sobotę futsalowe święto w Chorzowie

W sobotę futsalowe święto w Chorzowie
Na zdjęciu: Krzysztof Salisz z Cleareksu i młodzi zawodnicy chorzowskiego klubuFot. Adrian Ślązok

Danie główne to mecz Cleareksu Chorzów z GSF Gliwice w Futsal Ekstraklasie. Warto jednak przyjść do hali MORiS nieco wcześniej. Atrakcji nie zabraknie.

Sobota z futsalem w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 rozpocznie się od spotkania Chorzowskiej Ligi Futsalu pomiędzy drużynami Efekt Chorzów i Dam Pack Kalimex. Obie ekipy plasują się w czołówce II ligi (więcej o ChLF w naszym najnowszym podsumowaniu – TUTAJ).

O godz. 15.00 zagrają z kolei najmłodsi adepci dyscypliny reprezentujący kluby Clearex Chorzów oraz GSF Gliwice. Dwie godziny później na boisko wyjdą główni bohaterowie dnia, którzy powalczą w meczu 9. kolejki Futsal Ekstraklasy. Clearex zajmuje czwarte miejsce, GSF – beniaminek rozgrywek – jest jedenasty.

Podobnie jak podczas wcześniejszych spotkań Cleareksu w hali MORiS (z Gattą Zduńska Wola i FC KJ Toruń) będzie się działo sporo nie tylko w aspekcie sportowym. W imieniu organizatora imprezy zapraszamy do sprawdzenia oferty nowego gastronoma. Dzieci będą mogły bawić się z animatorem, a w przerwach meczów wystąpi zespół taneczny Graffiti.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa