Reklama:


Bramkarz kadry apeluje, aby reprezentacja zagrała w Chorzowie

Bramkarz kadry apeluje, aby reprezentacja zagrała w Chorzowie
Murawa na Stadionie Śląskim na pewno nie będzie przeszkadzać piłkarzom. Fot.: Press Focus

Niezła postawa drużyny narodowej w wygranym 3:2 meczu ze Słowenią nie była jedynym tematem rozmów. Piłkarze i obserwatorzy zwracali uwagę na fatalny stan murawy na PGE Narodowym w Warszawie.

Do głosów wyrażających niezadowolenie ze stanu murawy na PGE Narodowym w Warszawie, dołączył bramkarz reprezentacji. Wojciech Szczęsny w swoim stylu bez ogródek powiedział, co myśli o zaistniałej sytuacji.

– Przez dwa, trzy spotkania to było śmieszne, ale teraz jest żałosne… Chętnie zagrałbym jakiś mecz towarzyski na Stadionie Śląskim – deklaruje Wojciech Szczęsny w pomeczowej rozmowie na antenie Polsat Sport

Czy opinia zawodników znajdzie przełożenie na rzeczywistość? Oficjalnie nic jeszcze nie wiadomo. W ramach przygotowań do Mistrzostw Europy Polska towarzysko zmierzy się z Anglią na słynnym Wembley. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom ze strony PZPN jest możliwe, że kolejne mecze kontrolne kadry zostaną rozegrane w kraju. W gronie potencjalnych przeciwników wymienia się Norwegię i Szwecję. Dopiero kiedy federacje obu krajów ostatecznie dojdą do porozumienia zostanie ogłoszone miejsce, w którym reprezentacja Polski rozegra marcowy sparing – niewykluczone, że będzie to Stadion Śląski w Chorzowie. Trwają również zaawansowane rozmowy, na temat gry kadry w „Kotle czarownic” w trakcie rozgrywek Ligi Europy.

– Od września do listopada przyszłego roku kadra rozegra trzy domowe mecze w ramach Ligi Narodów. Staramy się o to, aby mecze reprezentacji Polski w tych rozgrywkach wróciły na Stadion Śląski w Chorzowie – informuje Adam Pawlicki, rzecznik prasowy Stadionu Śląskiego

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości