Reklama:


Półfinał „Mam talent”. Głosujemy na naszych!

Półfinał „Mam talent”. Głosujemy na naszych!

Już w najbliższą sobotę 23 listopada o godzinie 20:00 rozpocznie się ostatni, 5 półfinał programu „Mam talent”. Emocje gwarantowane, ponieważ w walce o półfinał wezmą udział artyści związani z Chorzowem!

Pierwszy chorzowski akcent to akrobatyczny duet Duo Infinity, który tworzą Magdalena Rajtor i Marta Śrutwa. Choć w popularnym talentshow występują jako bytomianki, to dziewczyny od wielu lat związane są z chorzowską Sokolnią, dla której zdobywały wiele medali na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. Tak poradziły sobie ze wcześniejszym etapem:

Kolejny artysta w półfinale programu związany z Chorzowem to Bartek Księżyk, czyli K-essence. Jest współzałożycielem chorzowskiego indie-rockowego zespołu NeLL, który jako pierwszy w kraju wydał płytę wykorzystując crowdfunding. Poniżej prezentujemy utwór, którym K-essence zdobył przychylność jury i sympatię widzów:

Rywalami chorzowian w odcinku na żywo, w którym powalczą o ostatnie przepustki do finału będą: Antoni Roker, Just Edi Show, Lusesita Farrell, Tomasz Baran, Cezary Borowik i Maya Thomas. O tym kto z tego grona znajdzie się w wielkim finale zadecyduje jury i Państwa głosy, które będzie można oddawać smsowo.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości