ChLF. Autor Team znów na prowadzeniu

ChLF. Autor Team znów na prowadzeniu

Spadkowicz z pierwszej ligi robi wszystko, by jak najszybciej do niej powrócić. Autor Team wygrał z Tajfunem i powrócił na fotel lidera. Najwyższe zwycięstwo w tym sezonie odniósł Kraken Team, który rozgromił Siekierę Piłę.

II LIGA: Przez siedem dni na czele tabeli znajdował się Efekt. 16 listopada – w rozegranym awansem spotkaniu w hali przy ul. Dąbrowskiego (przed meczem Cleareksu w Futsal Ekstraklasie) – zespół ten uporał się z Dam Packiem 5:3. Pozostałe spotkania 7. kolejki odbyły się w miniony weekend.

W najciekawszym spotkaniu Autor Team wygrał z Tajfunem 8:4, powracając dzięki temu na fotel lidera. Główna w tym zasługa Mateusza Kordaczki, autora pięciu goli. Takim samym wyczynem strzeleckim mógł się pochwalić w tej kolejce Dawid Lenert z Kraken Teamu. A jego drużyna pobiła rekord sezonu pod względem rozmiarów zwycięstwa – gromiąc Siekierę Piłę 13:1. Lenert i Kordaczka otwierają klasyfikację snajperów, a 10 bramek w tym sezonie ma na koncie również Tomasz Czopnik (Autor Team).

Ponad dwa miesiące na zwycięstwo czekał Stokson. Jedna z najbardziej doświadczonych drużyn w ChLF przełamała się kosztem zamykającego tabelę Tele-Nat&Milon. Z kolei Koreja.pl po niezłym początku sezonu przegrała czwarty mecz z rzędu.

7. kolejka
Efekt Chorzów – Dam Pack Kalimex 5:3
Mzyk 2, Wronowski 2, Kucab – Lachowski, Nieć, Szczypior;
Kraken Team – KS Siekiera Piła 13:1
Lenert 5, Zawora 4, Kowalski 2, Adamczyk, Olszewski – Pejcz;
Contra – Wert Know How 3:1
Fleger, Leoniak, Misdzioł – Łaskawiec;
Tele-Nat&Milon – Stokson 0:5
K. Kolebski 2, Przerwa, Rotuski, Wylegała;
Tajfun – Autor Team 4:8
Czapura 2, Łojek, Możdżeń – Kordaczka 5, Czopnik 2, Matusiak;
Koreja.pl – WSD 3:5
Kempka, Langer, Szaton – Pogoda 3, A. Sabalski, Ł. Sabalski.

Tabela: Autor Team 19 pkt., Efekt Chorzów 18, Contra 16, Tajfun 13, Kraken Team 12, Dam Pack Kalimex 12, WSD 10, Wert Know How 7, Stokson 6, Koreja.pl 6, KS Siekiera Piła 3, Tele-Nat&Milon 0.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości