Od środy Niebiescy na urlopach. Wrócą w styczniu. Tak przygotują się do wiosny

Od środy Niebiescy na urlopach. Wrócą w styczniu. Tak przygotują się do wiosny

Wicelider trzeciej grupy III ligi Ruch Chorzów rozegra zimą dziewięć sparingów. Drużyna będzie przygotowywać się na własnych obiektach i w Rybniku-Kamieniu.

Ostatni mecz ligowy „Niebiescy” rozegrali 23 listopada (wyjazdowy remis z Pniówkiem Pawłowice). Runda jesienna została zakończona, ale nasza drużyna kontynuowała treningi. W miniony weekend zmierzyła się w sparingu z Gwarkiem Ornontowice, pokonując go 3:1.

W środę (11.12.) podopieczni Łukasza Berety spotkają się po raz ostatni w tym roku, a następnie udadzą na czterotygodniowe urlopy. Pierwszy trening w 2020 r. zaplanowano na 8 stycznia.

„Niebiescy” będą przygotowywać się do drugiej części rozgrywek głównie na własnych obiektach. Wyjątkiem będzie sześciodniowe zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu (3-8 lutego).

Chorzowianie rozegrają aż dziewięć sparingów. Pierwszym rywalem – 24 stycznia – będzie Sparta Lichtenberg, lider Berlin-Ligi (szósty poziom rozgrywek w Niemczech). Później Ruch zagra z Szombierkami Bytom, Garbarnią Kraków, GKS-em Tychy, Hutnikiem Kraków, MFK Karvina (w Czechach), Ruchem Radzionków i Zagłębiem Sosnowiec.

Ostatni sprawdzian (29 lutego) to mecz ze Szczakowianką Jaworzno. Tydzień później (7 lub 8 marca) Ruch wznowi walkę o punkty. Pierwszym rywalem będzie Zagłębie II Lubin (na wyjeździe).

Plan przygotowań Ruchu do rundy wiosennej
8 stycznia 2020 r. – pierwszy trening
8 stycznia – 1 lutego – treningi na własnych obiektach
3-8 lutego – zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu
11 lutego-6 marca – treningi na własnych obiektach

Sparingi
24 stycznia – ze Spartą Lichtenberg
25 stycznia – z Szombierkami Bytom
1 lutego – z Garbarnią Kraków (na Kresach)
5 lutego – z GKS-em Tychy (w Kamieniu)
8 lutego – z Hutnikiem Kraków (w Kamieniu)
15 lutego – z MFK Karvina (w Czechach)
19 lutego – z Ruchem Radzionków
22 lutego – z Zagłębiem Sosnowiec
29 lutego – ze Szczakowianką Jaworzno

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości