Reklama:


Chorzowskie drużyny jadą do Rzeszowa. Zmiany w terminarzu ChLF

Chorzowskie drużyny jadą do Rzeszowa. Zmiany w terminarzu ChLF
Irex Gaz wygrał poprzednią edycję turnieju Heiro Futsal Cup w RzeszowieFot. facebook.com/irexgaz

W najbliższy weekend w Rzeszowie odbędzie się jeden z największych turniejów futsalowych w Polsce – Heiro Futsal Cup. Tytułu broni Irex Gaz, a oprócz niego w imprezie weźmie udział także Budoserwis.

Mistrz i wicemistrz Chorzowskiej Ligi Futsalu wystąpią w stolicy Podkarpacia już po raz czwarty. Obie drużyny zwykle odgrywały w tym turnieju ważną rolę. Irex Gaz przed rokiem okazał się najlepszy i w dwunastej edycji imprezy będzie bronić trofeum.

W Heiro Futsal Cup zagrają 42 drużyny, w tym ekipy z Węgier, Ukrainy i Słowacji. Znamy już grupowych rywali chorzowian. W sobotę (14.12.) jako pierwszy zaprezentuje się Budoserwis, który trafił do grupy C. Zmierzy się kolejno z: FM Karpatia Preszów (Słowacja), Heiro Rzeszów oraz Soccer-Calcio Łodź.

Irex Gaz znalazł się w grupie F, a jego rywalami będą: Gryf Borzęcin, Dentim Clinic Katowice oraz Rekiny Tarnów. Awans z grupy wywalczą dwa najlepsze zespoły. Faza pucharowa odbędzie się w niedzielne popołudnie i wieczór (15.12.).

W związku z występem Irex Gazu i Budoserwisu w Rzeszowie doszło do zmian w terminarzu 9. kolejki Chorzowskiej Ligi Futsalu. Mecze z udziałem tych drużyn (Budoserwis – AC Hilda oraz Irex Gaz – Klimzowiec) zostały przełożone, podobnie jak spotkanie Victoria Klimzowiec – Riker Silesia.

W niedzielę odbędą się trzy mecze I ligi, o następujących godzinach:
8.50: Bryka – Gemini Alpol
9.40: Zotex Thunder – Mateco
10.30: Wspólnie dla Chorzowa – Danmar Kuś

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości