Reklama:


ChLF. Nie stracili gola od ponad dwóćh godzin

ChLF. Nie stracili gola od ponad dwóćh godzin

Po raz ostatni w tym roku piłkarze przystąpili do walki o punkty. W drugiej lidze nieoczekiwanie potknął się wicelider Efekt. A Stokson wręcz zamurował bramkę!

I LIGA: Irex Gaz i Budoserwis reprezentowały Chorzów na turnieju w Rzeszowie, dlatego mecze z ich udziałem zostały przełożone, podobnie jak pojedynek Victorii z Riker-Silesią. Odbyły się tylko trzy spotkania i we wszystkich zwyciężały drużyny wyżej notowane – Bryka, Mateco i Danmar Kuś. Dla Mateco było to już piąte zwycięstwo z rzędu

9. kolejka
Bryka – Gemini Alpol 4:1

Tomczyk 3, Wąsik – Kuza;
Zotex-Thunder – Mateco 2:6
Molo, Nowak – Wolniewicz 3, Brysz, Dudziński, K. Skorupa;
Wspólnie dla Chorzowa – Danmar Kuś 1:8
Kośny – Pleszak 3, Karwiński 2, Skok 2, Niśkiewicz;
Mecze Victoria Klimzowiec – Riker Silesia, Budoserwis – AC Hilda oraz Irex Gaz – Klimzowiec zostały przełożone.

Tabela: Budoserwis 24 pkt. (8 meczów), Irex Gaz 18 (7), Bryka 18 (9), Mateco 17 (9), Danmar 13 (8), Klimzowiec 12 (8), Riker-Silesia 10 (8), Zotex-Thunder 9 (9), Gemini Alpol 9 (9), Victoria Klimzowiec 9 (8), AC Hilda 6 (8), Wspólnie 3 (9).

II LIGA: Mało kto spodziewał się takiego rozstrzygnięcia. Efekt Chorzów, który w tym sezonie podążał jak cień za liderem Autor Teamem, nieoczekiwanie nie sprostał ekipie Wert Know How. Wicelider przegrał 1:2. Wprawdzie zachował miejsce, które będzie na koniec sezonu premiowane awansem, ale przewaga nad trzecią w tabeli Contrą stopniała do zaledwie jednego punktu.

Rzadko spotykanym osiągnięciem może się pochwalić Stokson. Po 5:0 z Tele-Nat&Milon i 14:0 z Siekierą Piłą wygrał trzecie kolejne spotkanie bez straty bramki (3:0 z Tajfunem)! Łącznie to 120 minut z czystym kontem, ale doliczyć do tego trzeba także „kawałek” meczu z Krakenem – ostatniego, w którym Stokson nie zagrał na zero z tyłu.

9. kolejka
Efekt Chorzów – Wert Know How 1:2

Krawczyk – Beiner, Pietrzyk;
Dam Pack Kalimex – WSD 6:4
R. Oczko 2 – Herok, Nieć, Obuchowski, Stanusz – Pogoda, A. Sabalski, Ł. Sabaski, Skiba;
Tajfun – Stokson 0:3
Rotuski 2, Wylegała;
Kraken Team – Contra 2:5
Przyłębski, Zawora – Leoniak 2, Misdzioł,  Swatek, Zajdel;
Autor Team – Tele-Nat&Milon 6:0
Czopnik 2, D. Matusiak 2, Chwiendacz, Drzyzga;
KS Siekiera Piła – Koreja.pl 4:7
Iwański 2, Kuc, Liksza – Bronisz 2, Kempka 2, Malik, Szaton, Walus.

Tabela: Autor Team 25 pkt., Efekt Chorzów 21, Contra 20, Tajfun 16, Dam Pack Kalimex 16, Kraken Team 15, Stokson 12, Wert Know How 10, WSD 10, Koreja.pl 9, KS Siekiera Piła 3, Tele-Nat&Milon 0.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości