Parkingi na Sylwestrową Moc Przebojów

Parkingi na Sylwestrową Moc Przebojów
W ubiegłym roku impreza przyciągnęła ponad 40 tysięcy ludzi na stadion i zgromadziła prawie 2 milionową widownię w telewizji.Fot.: stadionslaski.pl

We wtorek na Stadionie Śląskim odbędzie się „Sylwestrowa Moc Przebojów”. Park Śląski udostępni miejsca parkingowe, które zlokalizowane będą w 3 strefach parkingowych oraz miejsca parkingowe dedykowane dla osób niepełnosprawnych.

Bilet parkingowy będzie można zakupić w przedsprzedaży na stronie internetowej do jutra do godziny 12:00 w następujących cenach:

Strefa Parkingowa P8 – 20,00 zł
Strefa Parkingowa P10 – 20,00 zł
Strefa Parkingowa P12 – 20,00 zł

Po zakupie biletu parkingowego, bilet należy wydrukować i kierować się do Strefy Parkingowej poprzez współrzędne GPS podane na bilecie. W przypadku, gdy nie wszystkie miejsca parkingowe zostaną wykupione w przedsprzedaży internetowej będzie możliwość zakupienia biletu parkingowego na miejscu w dniu imprezy w momencie wjazdu na teren Parku Śląskiego, jednak w sprzedaży bezpośredniej cena biletu parkingowego wynosić będzie 30 zł na wszystkie strefy.

Wjazd na parkingi będzie również możliwy w godzinach 17:00 – 23:30. Ilość miejsc parkingowych na terenie Parku Śląskiego w dniu imprezy jest ograniczona, dlatego w przypadku braku wolnych miejsc wjazdy do Parku Śląskiego zostaną zamknięte. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizatorzy zachęcają do przyjazdu komunikacją miejską.

Dla osób niepełnosprawnych przygotowanych zostało 40 bezpłatnych miejsc parkingowych – obok Stadionu Śląskiego – wyznaczone na Parkingu P1. Te bilety także można zarezerwować na stronie internetowej www.ticketmaster.pl wpisując hasło: SLASKI

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa