Reklama:


Ferie na Śląskim

Ferie na Śląskim

Zajęcia plastyczne, sportowe, a także gra terenowa. To część atrakcji, jakie czekają na dzieci i młodzież, która weźmie udział w Feriach na Śląskim.

Stadion Śląski pomoże aktywnie zaplanować czas uczniom organizując wydarzenie Ferie na Śląskim. Podczas trwania ferii zimowych w maszym województwie (13-24 stycznia) od poniedziałku do piątku dzieci i młodzież w wieku szkolnym (7-15 lat) mogą wziąć udział w zajęciach sportowych oraz rekreacyjnych.

Zajęcia odbędą się w dni robocze, w godzinach 10:00-13:00 na Stadionie Śląskim. Wśród atrakcji przewidziano m.in. gry i zabawy, rozgrywki w koszykówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną, ale też kolorową grę terenową, wielki tor przeszkód i zajęcia plastyczne.

Liczba miejsc w ramach zajęć jest ograniczona. Każdego dnia w zajęciach może wziąć udział 30 uczestników indywidualnych oraz 40 osób w ramach grup. Zapisów na cały okres ferii lub na wybrane dni można dokonać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rezerwacje@stadionslaski.pl lub pod numerem telefonu 500 006 415. W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko uczestnika lub opiekuna grupy, liczbę osób, wiek dziecka/zakres wiekowy dzieci, dane kontaktowe (nr telefonu, adres e-mail) oraz nazwę szkoły.

Regulamin Ferii na Śląskim oraz wszystkie inne potrzebne informacje znajdują się na stronie organizatora.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości