Reklama:


Na czym polega fenomen fotobudek?

Na czym polega fenomen fotobudek?

Fotobudka to obecnie obowiązkowy rekwizyt podczas imprezy.

Możliwość zrobienia sobie pamiątek w postaci błyskawicznych zdjęć to świetny sposób na zapamiętanie radosnych wieczorów. Dlaczego fotobudki są tak popularne?

1. Błyskawiczny efekt

2. Fotobudka – na jaką okazję?

3. Fotobudki 3w1

Istnieje wiele różnych sposobów na atrakcje podczas imprezy urodzinowej czy wieczoru kawalerskiego, jednak jednym z najpopularniejszych jest postawienie fotobudki, do której ustawiają się kolejki chętnych. To świetny pomysł na zapamiętanie wielu ważnych momentów w życiu.

Błyskawiczny efekt

Największą zaletą fotobudki jest natychmiastowy efekt. Robiąc tradycyjne zdjęcia podczas imprez czy balów, dopiero po czasie mogą trafić do nas papierowe fotografie. Czas oczekiwania na wywołanie oraz dostarczenie zdjęć sprawia, że nasz entuzjazm maleje. Dlatego fotobudki, w których zdjęcia drukowane są od razu po błysku flesza, są tak lubiane przez uczestników urodzin czy wesela. Tak jak w bardzo popularnych niegdyś polaroidach, fotografie trafiają do uczestników zabawy bezpośrednio po zrobieniu zdjęcia. Dlatego ta forma atrakcji jest tak chętnie wykorzystywana podczas różnego rodzaju imprez. Bez względu na rodzaj zabawy czy miejsce, cieszymy się, jeśli pojawia się fotobudka. Kraków, Warszawa czy Gdańsk – wszędzie można cieszyć się z pamiątek radosnych chwil.

Fotobudka – na jaką okazję?

Na to pytanie jest jedna, prosta odpowiedź. Wszędzie gdzie trwa dobra zabawa, sprawdzą się fotobudki. Kraków, Wrocław czy Poznań – wszędzie pojawiają się zakryte kurtyną budki, w których można przybrać zwariowaną pozę i utrwalić ją na fotografii. Fotobudka to doskonałe rozwiązanie na wesele, gdzie poza młodą parą, uwiecznić może się każda para, jaka pojawi się na uroczystości. Również imprezy firmowe to świetne miejsce na wykorzystanie fotobudki. Kraków oszalał niedawno na punkcie zdjęć współpracowników, którzy choć na co dzień poważnie podchodzą do swoich obowiązków – robią sobie setki zdjęć w radosnych pozach.

Fotobudki 3w1

Popyt na fotobudki jest tak duży, że obecnie oferują one znacznie więcej, niż jedynie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Tzw. fotobudki 3w1 to urządzenia, które nie tylko pstrykną nam fotkę, ale też mogą skomponować zabawnego GIF-a z zapętloną reakcję użytkowników. Co więcej, w fotobudce możemy pokazać jak dobrze się bawimy również rodzinie i znajomym, wysyłając zdjęcie lub GIF-a na skrzynkę mailową. W ten sposób nie tylko my możemy cieszyć się natychmiastowym efektem fotobudki, ale też pozdrowić bliskich z Krakowa, Szczecina czy każdego innego zakątka świata. Więcej o tych popularnych urządzeniach możecie przeczytać na stronie https://everybodysmile.pl/fotobudka/co-to-jest/.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości