Ferie w chorzowskim Zoo

Ferie w chorzowskim Zoo
Tam spotkają się zwiedzający na spacer z przewodnikiemFot.: Śląski Ogród Zoologiczny

Ciekawa propozycja Śląskiego Ogrodu Zoologicznego na ferie. Przez 10 dni będzie można zwiedzać Zoo wraz z przewodnikiem.

Zwiedzanie zoo z przewodnikiem było do tej pory dostępne jedynie dla grup zorganizowanych. Podczas ferii dyrekcja ogrodu zdecydowała dać możliwość takiego zwiedzania wszystkim chętnym. Otwarty spacer z przewodnikiem będzie odbywał się codziennie w dni robocze (poniedziałek-piątek) od 13 do 24 stycznia. Każdorazowo spacer rozpocznie się o godz. 12:00 przy bramie głównej zoo. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Zwiedzanie potrwa około 90min, po czym zakończy się wspólnym oglądaniem pokazowego karmienia pand rudych. Cała wycieczka potrwa około 2h. Po tym czasie będzie można pozostać na terenie zoo i zwiedzać je dalej, we własnym zakresie. Nie ma ograniczenia wiekowego, dzieci uczestniczą w spacerze pod opieką rodziców. Ilość miejsc w każdej z grup jest ograniczona. Zapisy prowadzone są przez formularz znajdujący się tutaj.

Koszt uczestnictwa w zwiedzaniu to 5zł/osoba + bilet wstępu do zoo zgodnie z cennikiem. Organizatorzy proszą o przybycie z wyprzedzeniem – tak, by zdążyć kupić bilet. Godzina 12:00 jest godziną rozpoczęcia spaceru.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości