Reklama:


Razem dla Ignasia

Razem dla Ignasia

W czwartek 6 lutego w Centrum Inicjatyw Społecznych odbędzie się charytatywna akcja Razem dla Ignasia. Będzie to okazja by wesprzeć małego chorzowianina w walce o zdrowie.

Ignaś cierpi na hypoplazję móżdżku – co wiąże się z opóźnionym rozwojem ruchowo – wzrokowy. Regularnie, 4 razy w tygodniu, uczęszcza na zabiegi rehabilitacyjne oraz leczy się u specjalistów takich jak : neurolog, psycholog, logopeda, okulista, chirurg i audiolog. Proces leczenia i rehabilitacji jest bardzo kosztowny, a nadchodzące wydarzenie będzie okazją, aby pomóc rodzinie.

W trakcie spotkania przeprowadzone zostaną licytacje atrakcyjnych przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Oprawę artystyczną akcji zapewnią zespoły Duo Sonicca, Świetlicowe Nutki ze SP nr 1 w Chorzowie oraz Animo Anima. Podczas spotkania będzie można skosztować wspaniałych wypieków przygotowanych przez wolontariuszy.

Początek spotkania o godzinie 17:00. Akcja ma na celu pomoc m.in. w zbiórce środków na rehabilitację. Więcej informacji o Ignasiu i akcji znajduje się na stronie fundacji Pomóc Więcej.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości