Ślązoku baw się na Krajcoku

Ślązoku baw się na Krajcoku

Starochorzowski Dom Kultury oraz Starochorzowska Fundacja Kultury serdecznie zapraszają na jubileuszowy, X Chorzowski Bal Ślązoka. Imprezę poprowadzi Mirosław Jędrowski z zespołem oraz DJ.

X Chorzowski Bal Ślązoka odbędzie się w sobotę 22 lutego o godzinie 20:00. Poza dobrą taneczną zabawą na wszystkich gości czekać będzie typowo śląskie jedzenie. Gorące danie na początek to rolada śląska z wieprzowiny, kluski i modra kapusta. Na deser będzie można skosztować szpajzy malinowej, śląskiego kołocza oraz innych ciast (sernik, makowiec, szarlotka). Dalsze pozycje w menu to zimna płyta, na którą składają się wędliny z pieczonymi mięsami, deska serów, galert z nóżek wieprzowych, szałot kartoflany, śledzie w oliwie, rolmopsy, jajko w sosie tatarskim i na końcu gorąca przekąska – żur śląski z podgrzybkami.

Koszt zaproszenia to 140 zł od osoby. Bilety dostępne są do nabycia w sekretariacie SDK w godzinach od 14:00 do 18:00. Więcej informacji dostępnych jest mailowo info:sebastian@chck.pl oraz telefonicznie pod nr 32 247 39 58

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości