Otwarcie drugiego sezonu w #Wolce

Drugi sezon działalności #wolki rozpoczęła impreza, na której wystąpiły młode miejskie talentyFot.: M. Banduch

Po krótkiej zimowej przerwie do strefy dla młodych przy ul. Wolności 3 wracają ciekawe wydarzenia. Wczoraj oficjalnie zainaugurowano drugi sezon #Wolki.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 17:00. Młodzież szczelnie wypełniła lokal przy ul. Wolności 3, a spóźnialscy musieli zadowolić się miejscami stojącymi. Na zgromadzonych gości czekało kilka atrakcji m.in.: występ Martyny Guzy z Głosów Batorego oraz koncert zespołu Exoda. Wśród osób, które odwiedziły wczoraj #wolkę była również Małgorzata Kern, skarbnik miasta.

Strefa dla młodych na inaugurację nowego roku zaproponowała kilka ciekawych wydarzeń, które powinny zainteresować osoby ciekawe świata i czujące w sobie żyłkę podróżnika. Już we wtorek 25 lutego o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie pt. Misja Kaukaz, gdzie o swoich podróżach po Gruzji i Armenii opowie dziennikarz naszego portalu Marcin Śliwa. 10 marca o godzinie 18:00 do #Wolki przyjedzie Marek Sygacz – korespondent wojenny, reporterem Polsat News, autor filmów dokumentalnych z rejonów świata ogarniętych konfliktami, który poprowadzi ważną dyskusję o Bliskim Wschodzie i postara się nakreślić, co powstanie na gruzach kalifatu. Z Bliskiego Wschodu dwa tygodnie później, 24 marca o godzinie 18:00 będzie można przenieść się do USA. O swojej podróży po Stanach na spotkaniu pt. Goniąc słońce opowie Kamil Nowak, rzecznik prasowy miasta i autor youtubowego kanału Widzę to tak.

#Wolka to również dobre miejsce na codzienne wizyty. aby napić się dobrej kawy lub herbaty w miłym towarzystwie. Strefa dla młodych otwarta jest od wtorku do czwartku w godzinach od 16:00 do 20:00, w piątek od 14:00 do 21:00 i w sobotę 15:00 do 20:00.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa