I Ty możesz zostać Niebieskim Opiekunem

I Ty możesz zostać Niebieskim Opiekunem

Ruszyła kolejna edycja „Niebieskiego Opiekuna” – akcji społecznej stowarzyszenia Wielki Ruch. Przez kilka ostatnich lat udało się dzięki niej zaszczepić kibicowskiego bakcyla u wielu młodych ludzi.

Akcja Niebieski Opiekun skierowana jest do całej społeczności kibiców Ruchu. Darczyńcy przekazują pieniądze, za które stowarzyszenie Wielki Ruch kupuje karnety na mecze Ruchu dla dzieci, których sytuacja materialna uniemożliwia dopingowanie drużyny z poziomu trybun.

– Niebieski Opiekun była jedną z pierwszych akcji przeprowadzoną przez WR i chcemy aby odbywała się ona cyklicznie w każdej przerwie pomiędzy rozgrywkami – deklarują organizatorzy na stronie internetowej stowarzyszenia

Wielki Ruch wznowił akcję „Niebieski Opiekun” latem 2018 roku. Przyłączyło się do niej wtedy 25 darczyńców, co pozwoliło ufundować 67 karnetów dla najmłodszych kibiców Ruchu. Jak dołączyć się do zbiórki pieniędzy na karnety dla dzieci? Wystarczy zrobić przelew na konto: 75 1750 0012 0000 0000 3857 6817 w tytule przelewu wpisując „Darowizna – Niebieski Opiekun”

Partnerami akcji jest Ośrodek Kibice Razem Ruch Chorzów oraz Cicha6.com.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa