Awaria wodociągów na Redenie. Zmiany w organizacji ruchu

Awaria wodociągów na Redenie. Zmiany w organizacji ruchu

W związku z awarią sieci wodociągowej zamknięte dla ruchu pojazdów zostało połączenie ulicy Paderewskiego z ulicą Lwowską.

Na czas prowadzonych robót wprowadzone zostały następujące zmiany w organizacji ruchu pojazdów:
– w ciągu ul. Mościckiego – na odcinku między ulicami Lwowską i Wybickiego – celem zapewnienia dojazdu do ulicy Lwowskiej wprowadzony został dwukierunkowy ruch pojazdów. Celem zapewnienia przejezdności ww. odcinkiem ulicy wprowadzony został po obu stronach jezdni zakaz zatrzymywania się,
– w ciągu ulicy Paderewskiego – na odcinku pomiędzy miejscem awarii i skrzyżowaniem z ul. Wybickiego – celem zapewnienia dojazdu do posesji wprowadzony został dwukierunkowy ruch pojazdów,
– w ciągu ulicy Paderewskiego – na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z pl. AKS i rejonem posesji nr 32 – celem zapewnienia obsługi hoteli oraz zakładu usługowego wprowadzony został dwukierunkowy ruch pojazdów.

Zakończenie usuwania awarii oraz przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest w sobotę 29 lutego

Celem ułatwienia poruszania się kierowcom po ulicach objętych wprowadzanymi zmianami organizacji ruchu, wszystkie zamknięcia ulic oraz zmiany kierunków jazdy uwzględnione są na mapach bezpłatnej nawigacji Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów z firmą Google.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa