Reklama:


Jak się bronić? Szkolenie profilaktyczne

Jak się bronić? Szkolenie profilaktyczne

W najbliższą sobotę Mastro Defense System Katowice/Chorzów organizuje szkolenie dotyczące profilaktyki i samoobrony w przestrzeni miejskiej.

Szkolenie przeprowadzi Marcin Michalik-Lipka, oficjalny przedstawiciel MDS w Polsce, a gospodarzem spotkania będzie Maciej Burdyński, oficjalny przedstawiciel MDS w Chorzowie i Katowicach.

– Zależało nam na tym, by zrobić warsztaty w przestrzeni miejskiej, czyli w miejscu, w którym spędzamy wiele czasu, a które jednocześnie może nieść za sobą różne zagrożenia dla naszego bezpieczeństwa. Sala treningowa to bezpieczny ekosystem, który nawet przy ostrym treningu nie oddaje w pełni specyfiki miasta – mówi Maciej Burdyński.

Tematyka zajęć obejmuje profilaktykę i samoobronę w przestrzeni miejskiej, zarządzanie konfliktem fizycznym – komunikację, a także działania, gdy zagrożeniem jest więcej niż jeden agresor.

Organizatorzy informują, że spotkanie odbędzie się w MDK Batory i potem uczestnicy pójdą w miasto. Dodają, że należy przygotować się na różne warunki atmosferyczne, bo przecież sytuacja zagrożenia może zdarzyć się w różnych warunkach atmosferycznych.

W zajęciach weźmie udział 40 osób. Są jeszcze miejsca.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/559482334642944/

Kolejne spotkanie, specjalnie dla kobiet odbędzie się 28 marca. Będzie to „Darmowe szkolenie z bezpieczeństwa osobistego dla pań”.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa