Festiwalowe ogłoszenia na Dzień Kobiet

Festiwalowe ogłoszenia na Dzień Kobiet

Prezent dla wszystkich pań przygotowali organizatorzy FEST Festivalu. Wczoraj agencja Follow The Step ogłosiła 8 artystek, które wystąpią w sierpniu w Chorzowie. Line up FEST Festival 2020 zasilają m.in.: Princess Nokia, Sinead Harnett i Natalia Przybysz

Poniżej krótko przedstawiamy artystki, które w sierpniu wystąpią w Chorzowie:

La Roux – znana z hitu „Bulletproof” La Roux wraca po 6 latach muzycznej przerwy! Na początku roku wydała swój nowy, pełnowymiarowy album. Wystąpi 13 sierpnia na FEST Festival 2020.

Sinead Harnett – Brytyjka, która przed swoim solowym debiutem użyczała głosu w utworach Disclosure i Rudimental. Następnie, serca fanów podbiły jej produkcje – „If You Let Me” czy „Rather Be With You” Wystąpi 14 sierpnia na FEST Festival 2020.

Joy Crookes – młoda, brytyjska piosenkarka i autorka tekstów. O tym, że warto zwrócić na nią uwagę świadczy chociażby nominacja w kategorii Rising Star na tegorocznym BRIT Awards ?? Artystka wystąpi 14 sierpnia na FEST Festival 2020.

Princess Nokia – Amerykańska raperka, która od początku 2020 roku zdążyła już wydać aż 2 albumy – „Everything Sucks” oraz „Everything is Beautiful”. Princess Nokia z nowymi brzmieniami 15 sierpnia na FEST Festival 2020.

Brooke Candy – Wystąpiła w teledysku do „Genesis” autorstwa Grimes, a kilka lat później koncertowała u boku Charli XCX czy Lizzo. Brooke Candy, bo o niej mowa – 14 sierpnia pojawi się na FEST Festival 2020.

Ashnikko – Wokalistka, autorka tekstów, raperka, producentka i modelka – w tych kilku skromnych słowach można opisać Ashnikko. Autorka hitu „Stupid”, który w serwisie YouTube ma prawie 30 mln odsłon, 15 sierpnia wystąpi na FEST Festival 2020.

Natalia Przybysz – Jeśli mowa o ważnych, kobiecych postaciach polskiej sceny, to nie może zabraknąć Natalia Przybysz. Od czasów działalności Sistars zdążyła wydać aż 6 krążków, a w tym hity „Miód”, „Nazywam Się Niebo” czy „Ogień”. 15 sierpnia na FEST Festival 2020!

Natalia Nykiel – W 2014 roku zdobyła fanów świetnym debiutem „Lupus Electro”, a teraz – wydała pierwszy w swojej karierze album, który ukazał się także na rynku międzynarodowym. Polska wokalistka o wyjątkowym głosie, czyli Natalia Nykiel już 14 sierpnia na FEST Festival 2020.

Impreza odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia w Parku Śląskim. Bilety dostępne są w tym miejscu.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa