Reklama:


Za parkowanie zapłać telefonem

Za parkowanie zapłać telefonem
Uiszczenie opłaty parkingowej przez telefon jest najbezpieczniejszą metodą płatności.Fot.: M. Banduch

W związku z epidemią pracownicy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów kilka razy dziennie odkażają parkomaty. Przypominamy, że opłaty za parkowanie można dokonać za pomocą telefonu, dzięki czemu nie trzeba dotykać maszyny.

Aby wnieść opłatę za parking przez telefon należy skorzystać z jednego z dwóch systemów: Pango i Mobi Parking SkyCash.

W aplikacji Pango można zarejestrować się na jeden z trzech sposobów: telefonicznie pod nr 222-700-100, formularzem rejestracji konta lub bezpośrednio z poziomu aplikacji. Następny krok to aktywacja konta, która odbywa się poprzez połączenie karty płatniczej z kontem Pango lub przez doładowanie konta w przedpłacie. Dodatkowo, należy oznaczyć pojazd identyfikatorem Pango. Za identyfikator może służyć zwykła kartka z napisem PANGO napisana dużymi literami umieszczona za szybą lub wydrukowany identyfikator dostępny w tym miejscu. Na koniec należy wybrać metodę parkowania: można zaznaczyć swoje parkowanie w aplikacji, telefoniczne pod nr 222-700-100 lub poprzez SMS pod nr 4321.

W przypadku drugiego systemu SkyCash również zaczynamy od założenia konta. Jeśli masz już konto w SkyCash, dodaj do niego numer rejestracyjny pojazdu i miasto, w którym chcesz zaparkować. Tu również należy oznaczyć pojazd – może to być zwykła kartka z napisem MOBIPARKING lub specjalny identyfikator, który można pobrać tutaj, wydrukować go i umieszczać za szybą. Aby dokończyć aktywację należy przelać dowolną kwotę na indywidualny numer rachunku, który otrzymasz SMS-em w trakcie rejestracji. Opłaty można dokonać również kartą po uprzednim podpięciu jej do swojego konta SkyCash.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa