Sympatycy Niebieskich zakupili sprzęt AGD dla ratowników medycznych

Sympatycy Niebieskich zakupili sprzęt AGD dla ratowników medycznych
Sprzęt zakupiony przez kibiców już służy ratownikom medycznym ze Szpitala Specjalistycznego.Fot.: facebook.com/cicha6com

Kibice nie zwalniają tempa w pomaganiu. Po uruchomieniu pomocy dla seniorów i zakupie wody dla personelu Szpitala Zakaźnego fani Niebieskich przekazali nową pralkę i suszarkę dla ratowników medycznych ze szpitala przy ul. Zjednoczenia 10.

Sprzęt o wartości 2900 złotych trafił do ratowników z miejskiego szpitala już dziesięć dni po rozpoczęciu zbiórki. Na uwagę zasługuje również fakt, że fani uzbierali wymagana kwotę w 24 godziny.

– Zgłosili się do nas ratownicy medyczni, którzy walczą z wirusem na pierwszej linii ognia. Poprosili nas o pomoc w zakupie pralki i suszarki, tak żeby ubrań w których pomagają chorym nie zabierać swoich domów, narażając rodziny – informuje Szymon Michałek ze Stowarzyszania Cicha 6 w opisie zrzutki

Akcję kibiców wsparła firma Osada D.D. z ulicy Jagiellońskiej 7 w Chorzowie, oferując bardzo korzystną cenę na zakup sprzętu dla Szpitala Specjalistycznego.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa