Reklama:


Dbaj o formę – trenuj online z MORiSem

Dbaj o formę – trenuj online z MORiSem
Intruktorzy MORiS udowadniają, że nawet nie posiadając specjalego sprzętu można przeprowadzić dobry domowy trening.Fot.: MORiS Chorzów

Ograniczenia związane z epidemią spowodowały zamknięcie siłowni i infrastruktury sportowej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji szybo zareagował na zaistniałą sytuację i wprowadził treningi online.

Od połowy marca na stronie MORiS’u w serwisie facebook.com udostępniane są videorelacje z treningów prowadzonych przez instruktorów ośrodka. Dzięki temu, każdy kto musi pozostać w domu może zadbać o swoją formę fizyczną nie opuszczając mieszkania.

Treningi udostępniane są w dni robocze o godzinie 10:00. Ćwiczenia pokazywane przez instruktorów są bardzo urozmaicone, dlatego każdy znajdzie tam coś dla siebie. W filmach MORiSu można znaleźć m.in.: treningi wysiłkowe, stretching oraz ćwiczenia na kręgosłup.

– Wyjątkowa sytuacja zmusiła nas do wyjątkowych działań. Nasze treningi online obserwuje po kilkaset osób, dlatego cieszymy się, że mieszkańcy dbają o swoją fizyczną formę w tym trudnym dla wszystkich czasie – komentuje Jarosław Barteczko, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Nie zapominajcie o treningu 💪

Opublikowany przez MORiS Chorzów Poniedziałek, 16 marca 2020

Opublikowany przez Agnieszkę Jaksender Wtorek, 17 marca 2020

Opublikowany przez Barbarę Biniok Środa, 18 marca 2020

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa