Reklama:


Kreatywne wyzwanie ChCK. Dołącz do filmowej zabawy

Kreatywne wyzwanie ChCK. Dołącz do filmowej zabawy

W związku z epidemią IX edycja Festiwalu Małych Form Artystycznych została przełożona i poszerzona o nową formułę – #MałeFormyDomowe. Jeśli lubisz nagrywać filmy telefonem i masz ochotę na kreatywną zabawę to wyzwanie jest dla Ciebie.

Zasady zabawy są proste. Chorzowskie Centrum Kultury na swoim profilu w serwisie facebook.com dwa razy w tygodniu przedstawia nowy temat filmu. Aby wziąć udział należy nagrać telefonem maksymalnie dwuminutowy film na zadany temat. Kiedy film jest już gotowy trzeba wypełnić interaktywny kwestionariusz dostępny tutaj. Następnie przy pomocy strony wetransfer należy przesłać film na adres: festiwal@chck.pl. Następnie ChCK zamieści film na swoim profilu facebookowym dzięki czemu widzowie będą mogli głosować na ulubiony film.

– Normalnie jest to mocno festiwalowy czas, jednak w związku z epidemią wszyscy musimy pozostać w domach. Chorzowskie Centrum Kultury wychodzi na przeciw oczekiwaniom twórców stąd nasze zaproszenie do artystycznej zabawy, jaką są #MałeFormyDomowe – komentuje Agata Śliwa, koordynator IX Festiwalu Małych Form Artystycznych

Uczestnicy na razie zrealizowali krótkie formy filmowe do tematu #naukawdomu. O tym, jak poradzili sobie z wyzwaniem można przekonać się oglądając filmy zamieszczone w komentarzach pod udostępnionym niżej postem.

Głosowanie na najlepszy film o nauce zdalnej trwa do środy 8 kwietnia do godziny 20:00. Jest to też termin, do którego można wysyłać swoją interpretację tematu nr 2 #kuchennerewolucje. Za inspirację może posłużyć film zapowiadający drugi temat wyzwania.

TEMAT 2 #kuchennerewolucje – Podejmij wyzwanie #MałeFormyDomowe Chorzowskiego Centrum Kultury

Podejmij wyzwanie #MałeFormyDomowe ?Temat 2️⃣ #kuchennerewolucje Przypominamy zasady:? NAGRAJ TELEFONEM FILMIK DO 2 MIN NA ZADANY TEMAT ?? WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ INTERAKTYWNY ?Link: https://docs.google.com/forms/d/178dS2L9TpZJXPuKr4MCZlU6HIWsPIamrAi5e8NLMVVk/viewform?fbclid=IwAR1eVZ3C4owz4mfWYACX4i9bQFeqSdaFCwQQby2DXBcjzk8dPjWY24SKqnM&edit_requested=true? PRZEŚLIJ FILMIK ZA POMOCĄ STRONY WeTransfer ? na adres: festiwal@chck.pl? ZAMIEŚCIMY TWÓJ FILMIK NA PROFILU FB CHORZOWSKIEGO CENTRUM KULTURY, NA KTÓRY WIDZOWIE BĘDĄ MOGLI ODDAĆ SWÓJ GŁOS ❤️? CZEKAJ NA KOLEJNE WYZWANIE, KTÓRE CI ZADAMY ?Działamy!Na zgłoszenia czekamy do środy do godz. 23:59.

Opublikowany przez Chorzowskie Centrum Kultury Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Nowe tematy na bieżąco podawane są na facebookowym profilu ChCK. Wszyscy chętni mogą w każdym momencie dołączyć do zabawy.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości