Reklama:


Kibice nie zwalniają tempa w pomaganiu

Kibice Ruchu w trakcie akcji pomocowych.Fot.: Kibice Ruchu Chorzów Batory / Chorzów Stary

Kibice Ruchu od początku epidemii organizują wiele różnych akcji pomocowych. Ostatnio sympatycy Niebieskich z Batorego odkazili budynek Przedszkola Integracyjnego nr 16, a fani z Chorzowa Starego kupili sprzęt dla Pogotowia Ratunkowego.

Kibice organizują pomoc w ramach dzielnic, w których działają. Tuż przed Wielkanocą nietypową akcję przeprowadzili kibice Ruchu z Batorego.

– W trosce o Niebieską przyszłość, minioną sobotę poświęciliśmy na prace w Przedszkolu Integracyjnym nr 16 mieszczącym się na Naszej Dzielnicy – informują kibice z Batorego na swojej stronie internetowej

Akcja była możliwa dzięki dużemu wsparciu Firmy Insekty.eu. Firma bezpłatnie udostępniła bezpieczny ozon, środki zabijające bakterie, wirusy i grzyby, a także zapewniła sprzęt i szkolenie niezbędne do przeprowadzenia procesu odkażania. Kibice na terenie przedszkola wykonali oprysk zewnętrzny, zamgławianie zewnętrznych powierzchni użytkowych oraz ozonowanie na 3 poziomach budynku wraz z podpiwniczeniem.

– Prace trwały ponad osiem godzin. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego projektu, a przede wszystkim Dyrekcji Przedszkola za wzorową współpracę oraz zaufanie – kończą kibice

Sympatycy Ruchu z Chorzowa Starego na dzielnicowym fanpage licytują kibicowskie gadżety, a z zebranych w ten sposób pieniędzy finansują pomoc dla Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie. Dzięki ich zaangażowaniu Pogotowie Ratunkowe w Chorzowie otrzymało przed Wielkanocą nową pralkę, chemię, środki czystości i wodę.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości