Reklama:


Fest Festival. Co z drugą edycją imprezy?

Fest Festival. Co z drugą edycją imprezy?

Agencja Follow the Step, organizator Fest Festivalu w Chorzowie, opublikowała oświadczenie, w którym odpowiada na wątpliwości dotyczące tegorocznej edycji wydarzenia i zapowiada jego kontynuację w 2021 roku.

Wciąż nie zapadała oficjalna decyzja w sprawie imprez masowych, które mają odbyć się w drugiej połowie tego roku. Agencja odpowiadająca za Fest Festival dalej pracuje nad drugą edycją i śledzi doniesienia na temat sytuacji epidemiologicznej.

– Na bieżąco monitorujemy informacje przekazywane przez Państwową Inspekcję Sanitarną, Rząd oraz Światową Organizację Zdrowia. Wciąż czekamy na decyzję, która jasno oznajmi, czy imprezy masowe w te wakacje będą mogły się odbyć normalnie – piszą organizatorzy.

Choć organizatorzy wierzą, że w tym roku wydarzenie ponownie odbędzie się w Parku Śląskim, to przygotowują się na każdy scenariusz.

– Wasze zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze, dlatego jeśli nie będziemy posiadać stuprocentowej pewności, że festiwal może odbyć się bez narażania zdrowia jego uczestników, impreza zostanie przełożona – zapowiadają organizatorzy.

Wszystkim posiadaczom biletów przysługuje wtedy zwrot, którego szczegóły opisane są w regulaminie na stronie Festiwalu. Ponadto, organizatorzy w swoim ogłoszeniu zapowiedzieli, że odbędzie się trzecia edycja imprezy w 2021 roku, która potrwa aż 4 dni. Gdyby tegoroczna edycja została odwołana wszystkie karnety 3-dniowe stają się automatycznie karnetami 4-dniowymi na FEST Festival 2021. Posiadacze biletów 1-dniowych oraz weekendowych otrzymają specjalną ofertę, dzięki której w atrakcyjnej cenie, będą mogli je zmienić w karnety 4-dniowe. Poniżej udostępniamy odnośnik do pełnej treści oświadczenia.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa