Reklama:


Twórczy kwiecień w MDK Batory

Twórczy kwiecień w MDK Batory

MDK Batory przygotował krótki filmik podsumowujący kwietniowe działania placówki i funkcjonujących w niej grup twórczych.

Instruktorzy i uczestnicy zajęć szybko przystosowali się do nowych warunków i pracę nad rozwojem młodych talentów kontynuują zdalnie. Efekty bieżących działań można zobaczyć w krótkim filmowym podsumowaniu kwietnia dostępnym poniżej.

Podsumowanie Kwiecień Online w MDK Batory

Ten miesiąc był dla nas i dla naszych instruktorów nie lada wyzwaniem, ponieważ musieliśmy (jak wszyscy z resztą) szybko zareagować na panujące warunki. Zawsze to Wy przychodziliście do nas, a teraz gdy budynek naszego Domu Kultury został zamknięty na okres kwarantanny, musieliśmy jak najszybciej znaleźć rozwiązanie, żebyśmy pozostali razem. Na szczęście mamy Internet, który nam to umożliwił ?Chcielibyśmy podziękować w szczególności instruktorom za szybką mobilizację i zebranie wszystkich grup online, za wytrwałość i cierpliwość do urządzeń elektronicznych (jak wiemy czasem trochę robią psikusy ?). Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za włożony wysiłek w pracę. Dziękujemy również ogromnie wszystkim uczestnikom zajęć za dzielenie się z nami swoimi wrażeniami i za to, że dzielnie walczycie wraz ze swoimi instuktorami w domowym zaciszu i nie tracicie motywacji. Jesteśmy ogromnie dumni z Waszych postępów! Dziękujemy wszystkim innym osobom zaangażowanym w działalność online – dajecie nam ogromną motywację do działania. Przygotowaliśmy dla Was krótki filmik podsumowujący ten miesiąc. Jest to zaledwie skrawek tego, co tak na prawdę się u nas dzieje. Na naszym Fanpagu codziennie dzielimy się z Wami naszymi działaniami. Zaglądajcie do nas, zaglądajcie na fanpage Zespół Pieśni i Tańca "Chorzów" oraz Studio Rekreacji Ruchowo-Tanecznej – oni również na biężąco udostępniają materiały. Życzymy sobie i Wam, żebyśmy weszli w kolejny miesiąc z podwójną energią i dalej działali wspólnie. Dziękujemy, że mimo tych specyficznych czasów, tym bardziej jesteśmy razem. ?Studio Rekreacji Ruchowo-TanecznejAnna Jasiołek Anna Gogolok Zespół Pieśni i Tańca "Chorzów"Piotr NaliwajkoNa SzlakuBLUESTRACJEMiasto Chorzów

Opublikowany przez MDK Batory Czwartek, 30 kwietnia 2020

Dyrekcja placówki moment podsumowania wykorzystała również na podziękowania dla wszystkich, którzy swym zaangażowaniem sprawiają, że pomimo trudnych warunków twórcze działania MDK Batory są kontynuowane.

– Chcielibyśmy podziękować w szczególności instruktorom za szybką mobilizację i zebranie wszystkich grup online, za wytrwałość i cierpliwość do urządzeń elektronicznych (jak wiemy czasem trochę robią psikusy). Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za włożony wysiłek w pracę – pisze MDK Batory.

Aktywność młodych artystów można obserwować śledząc profil MDK Batory, a także Zespołu Pieśni i Tańca „Chorzów” oraz Studio Rekreacji Ruchowo-Tanecznej, które również na biężąco udostępniają materiały.

Kwiecień poza działaniami grup twórczych to także tradycyjnie już festiwal Bluestracje. W tym roku nie mógł się odbyć w normalnej formie, mimo to MDK Batory przygotował dla miłośniku bluesa kilka niespodzianek dostępnych na facebookowym profilu placówki.

– Życzymy sobie i Wam, żebyśmy weszli w kolejny miesiąc z podwójną energią i dalej działali wspólnie. Dziękujemy, że mimo tych specyficznych czasów, tym bardziej jesteśmy razem – kończy MDK Batory.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości