Reklama:


Dziś otwierają boiska. Jak to będzie wyglądało w Chorzowie?

Na obiektach MORiSu trwają ostatnie prace, przed ponownym udostępniem obiektów.Fot.: chorzowianin.pl / Kosmodron

W poniedziałek 4 maja udostępniona zostanie bieżnia na stadionie przy ul. Lompy, korty do padla i tenisa ziemnego, a także boiska piłkarskie, w tym popularne orliki. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników wprowadzono kilka ograniczeń w użytkowaniu.

Na terenie obiektu, w jednym czasie, może przebywać maksymalnie 6 osób. Nie będzie możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego – za wyjątkiem WC i umywalki. Osoby korzystające z obiektów zobowiązane są do dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt i po jego opuszczeniu. Do momentu wejścia na bieżnię, boisko i korty obowiązuje nakaz zasłaniania twarzy. Osobom wybierającym się na partię padla i tenisa ziemnego zaleca się grę w rękawiczkach. Na obiektach Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu nie będzie możliwości wypożyczania sprzętu sportowego. Ponadto chorzowskie drużyny piłkarskie znów będą mogły korzystać z boisk trawiastych.

Szczegółowo o korzystaniu z obiektów sportowych w Chorzowie mówi Alina Zawada, dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu:

Rezerwacja obiektów odbywa się tylko telefonicznie lub online. Zmianie uległy też godziny użytkowania poszczególnych obiektów. Wszystkie bieżące informacje dostępne są na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu.

– Z góry dziękujemy za zrozumienie w tej trudnej sytuacji i dostosowanie się do powyższych zasad! – pisze Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości