Reklama:


Czas na wspomnienia. 45 urodziny Skansenu

Czas na wspomnienia. 45 urodziny Skansenu

We wtorek 5 maja chorzowski Skansen obchodził 45-lecie istnienia. Z uwagi na zamknięcie placówki dla zwiedzających świętowanie urodzin zyskało nową formę.

Skansen organizuje akcję „Czas na wspomnienia”, w ramach której sympatycy muzeum mogą podzielić się wspomnieniami z wizyt w Skansenie na przestrzeni ostatnich 45 lat. Szerzej o nowej akcji muzeum opowiada Artur Madaliński, dyrektor placówki.

45 urodziny skansenu

| Kto ma dzisiaj urodziny? ? |Tak, dzisiaj właśnie przypadają 45 urodziny naszego skansenu ? 45 lat pracy, bardzo częstych radości, czasem (na szczęście rzadko) drobnych smutków 😉 Bardzo zależało nam na tym, abyśmy mogli spędzić nasze święto z Wami. Niestety okoliczności są nieubłagane, musimy więc nasze spotkanie odrobinę odwlec. Ze względu na to, że mamy z Wami kontakt jedynie elektroniczny, proponujemy inną formę obchodzenia naszych urodzin. Rozpoczynamy akcję ►Czas na wspomnienia◄, w ramach której zapraszamy do podzielenia się wspomnieniami z wizyt w naszym Muzeum na przestrzeni ostatnich 45 lat. A być może również z okresu poprzedzającego jego powstanie. W filmie o naszym pomyśle opowiada dyrektor naszego muzeum dr Artur Madaliński.Jeśli macie ochotę podzielić się z nami swoimi wrażeniami, zapamiętanymi historiami, być może nawet fotografiami, to prześlijcie je na adres e-mail: wspomnienia@muzeumgpe-chorzow.pl lub nasz adres pocztowy: ul. Parkowa 25, 41-500 Chorzów (z dopiskiem WSPOMNIENIA).

Opublikowany przez Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie" Wtorek, 5 maja 2020

Każdy może ma ochotę może podzielić się swoimi wrażeniami z wizyt w muzeum, zapamiętanymi historiami lub fotografiami. Wystarczy przesłać je drogą mailową na adres: wspomnienia@muzeumgpe-chorzow.pl lub adres pocztowy: ul. Parkowa 25, 41-500 Chorzów (z dopiskiem WSPOMNIENIA).

Swoją wiedzę na temat chorzowskiego parku etnograficznego można sprawdzić biorąc udział w quizzie przygotowanym przez pracowników muzeum.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości