Jak kreatywnie spędzić czas w domu? Nowa akcja CIM

Jak kreatywnie spędzić czas w domu? Nowa akcja CIM

Centrum Integracji Międzypokoleniowej rusza z nowym cyklem – Chorzowską Akademią Społeczną. Na facebookowym profilu CIM udostępnia pomysły na interesujące aktywności, które można wykonać w domu. Wśród nich są propozycje dla dzieci, dorosłych i seniorów.

Tym jak spędza czas na kwarantannie podzieliła się ze społecznością CIM znana chorzowska seniorka, pani Aleksandra Raczyńska.

Akcja spotkała się z zainteresowaniem odbiorców, którzy pokazują różne sposoby na spędzenie wolnego czasu. W Chorzowskiej Akademii Społecznej można już znaleźć kilka ciekawych przepisów kulinarnych oraz inspiracje dla rękodzieła. Swoimi pomysłami można dzielić się w komentarzach pod postem o Chorzowskiej Akademii Społecznej lub poprzez wiadomość prywatną.

– Mimo że wiele z wprowadzonych obostrzeń jest obecnie luzowanych, specjaliści w dalszym ciągu zalecają zachowanie szczególnej ostrożności i – w miarę możliwości – pozostawanie w domach. Pokażcie, jak w tym trudnym okresie kreatywnie spędzacie czas – zachęca Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa