Reklama:


Wszyscy dzielnie pracują. Życzenia chorzowian dla pielęgniarek i położnych

Pielęgniarki z ZSM otrzymały dziś dużo wsparcia z wielu stron.Fot.: ZSM w Chorzowie

Dziś przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Z tej okazji do miejskich szpitali z wielu stron płyną życzenia, wyrazy wsparcia i uznania.

W chorzowskich szpitalach pracuje 439 pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych. To spora część personelu, który każdego dnia troszczy się o nasze zdrowie i życie. Zespół Szpitali Miejskich opublikował życzenia, które składają Agnieszka Broll i Gabriela Stępień z ZSM dla pracujących tam pielęgniarek i położnych.

Życzenia pielęgniarek

Dziś z każdej strony spływają życzenia dla naszych pielęgniarek. Bardzo za wszystkie dziękujemy. Nasze bohaterki również chciały złożyć życzenia swoim koleżankom i kolegom!Życzenia składają pani Agnieszka Broll i pani Gabriela Stępień

Opublikowany przez Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie Wtorek, 12 maja 2020

Tegoroczne święto ma szczególny wymiar, gdyż wypada w tym trudnym dla wszystkich czasie, zwłaszcza dla pracowników służby zdrowia.

– Dwadzieścia lat pracuję w zawodzie i tak specyficznego czasu jeszcze nie mieliśmy, ale dajemy radę. Na początku była panika, był strach, ale już się uspokoiliśmy. Jestem bardzo zadowolona z mojego personelu, wszyscy dzielnie i wydolnie pracują. Jest ciężko, ale dajemy radę – Agnieszka Broll, koordynująca pielęgniarka oddziału wewnętrznego ZSM.

Życzenia dla pielęgniarek i położnych złożył m.in.: Urząd Miasta

i Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy:

Każdy rodzaj wsparcia, jaki płynie do załogi ZSM, zarówno materialnego jak i mentalnego jest dziś bardzo ważny.

– Może wydawałoby się, że to są małe gesty, ale są one dla nas bardzo ważne. Chcielibyśmy wszystkim podziękować za chwile wsparcia, za to że nas doceniacie, że jesteście z nami i nas wspieracie. To bardzo miłe – przyznaje Gabriela Stępień, oddziałowa oddziału geriatrii ZSM.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości